5960 LABRADOR BLUE PEARL GT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5960 |
| Color | GREY AND BLUE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 283cm / 111inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |